Menü
Kontaktandmed Soovinimekiri Otsing
Doppelherz – Tervist kogu perele

Doppelherz – Tervist kogu perele

Meie liikumapanev jõud 100 aasta jooksul: kogu pere tervise ja heaolu toetamine. Terve elu vältel.

Meie töö keskmes on alati olnud tervise edendamiseks mõeldud kvaliteetsete toodete väljatöötamine. Tervise toetamine ja säilitamine on endiselt meie liikumapanev jõud, mis viis üle saja aasta tagasi esimese taimse tooniku väljatöötamiseni, ning see on endiselt sügavalt juurdunud. Kohtleme üksteist igapäevatöös lugupidavalt, sest iga töötaja loeb. Tuginedes perekesksele lähenemisviisile, mille on omaks võtnud kõik töötajad, töötame kogu pere tervist edendavate Doppelherzi toodete loomisel kirglikult ja väga vastutustundlikult.

Jätkusuutlik ja vastutustundlik

Ressursside säästmine on mänginud Doppelherzis tähtsat osa juba üle 20 aasta. Meie kaubamärk võtab vastutuse ühiskondlikul tasandil ning on pühendunud globaalse soojenemise ja sellega seotud CO2 heitkoguse piiramisele. Oleme veendunud, et CO2 heitkoguse vähendamine ja kompenseerimine on sama tähtis kui tootepakendites plasti vältimine. Kahjuks pole rangete hügieeninõuete tõttu ja vastupidavuse huvides tootmise ajal täielikult võimalik CO2 heitkogust vältida. Kompenseerime selle siiski täielikult, edendades ja rahastades säästvaid projekte koos ClimatePartneri kliimaekspertidega. See tähendab, et kõik Doppelherzi tooted on kliimaneutraalsed. Meie pikaajaline eesmärk on säästa veelgi rohkem pakkematerjale ja kasutada selle asemel üha enam jätkusuutlikke materjale. Lisateave!

Doppelherz – üks kaubamärk kõigile

Sageli saadab Doppelherz inimesi kogu elu jooksul. Suure tootevaliku abil toetame kliente nende elu algusest peale läbi erinevate eluetappide kuni vanaduseni.

Doppelherz edendab tervislikku ja aktiivset elu igas vanuses, alates immuunsüsteemi tugevdamisest, energiaainevahetuse, füüsilise jõudluse ja ilu toetamisest seestpoolt kuni tervete silmade säilitamise ning südame-veresoonkonna tugevdamiseni.


Meie tootevalikust leiab igaüks kiiresti ja hõlpsalt õige toote: kõigil Doppelherzi toodetel on kergesti mõistetavad tootenimetused, nii et kasutajad suudavad oma vajadustele vastava toote kohe ära tunda. Samuti on selgelt märgitud kasutusala ja koostisosad. Doppelherziga leiab iga klient eelistatud ravimvormi – olgu need tabletid, kapslid, mikrograanulid, pulbrid, vedelikupulgad, pastillid, vedelad tooted, ninaspreid või silmatilgad.


Pöörame oma kasutajate nõudmistele suurt tähelepanu. Näiteks sisaldab meie sortiment lausa 26 erinevat magneesiumitoodet. See võimaldab meil pakkuda õige toote klientide iga vajaduse jaoks.

Soe ja sõbralik suhtlus

Kasutajatega suhtlemine on meile tähtis. Seetõttu pakume meiega ühenduse võtmiseks erinevaid lähenemisviise ja kanaleid. Oleme klientide teenistuses ning vastame nende küsimustele ja kommentaaridele isiklikult ettevõtte peakontoris Flensburgis esmaspäevast reedeni telefonitsi, e-posti, kirja, meie veebisaidi või suhtlusvõrgustike kaudu. Keskendume üksikisikule: meie klienditeenindusmeeskond vastab klientide päringutele asjatundlikult, isiklikult ja kõigi vajalike osakondadega kooskõlastatult ning leiab igale küsimusele lahenduse ja vastuse. Peame Doppelherzi kasutajate usaldust meie vastu väärtuslikuks kaubaks, mida me väga hindame.

Doppelherz on kättesaadav kõikjal, kus te asute

Arendame ja toodame parima kvaliteediga uuenduslikke tooteid ning pakume neid väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega. Samuti on meie jaoks tähtis, et Doppelherzi tooted oleksid müügil kõikjal, kus meie kasutajad igapäevaelus sisseoste teevad ja kus esmaklassiline teenindus on esikohal: supermarketites, apteekides või tervisetooteid pakkuvates veebipoodides.

Pikaajaliste traditsioonidega üleilmne kaubamärk

Doppelherzi kaubamärgil on Saksamaal pikaajalised traditsioonid, mis ulatuvad mitme põlvkonna taha. Kaubamärgi 100-aastase ajaloo jooksul on välja töötatud ja toodetud suur hulk meie klientide nõudmistele vastavaid tooteid. Selle tulemuseks on rikkalik kogemus, millele ikka ja jälle toetume. Samal ajal hoiame alati ka viimastel arengutel silma peal. Viimastel aastakümnetel on meie tootevalik pidevalt laienenud ja Doppelherz on kasvanud kogu perele suunatud kaubamärgiks. See ei kehti ainult meie kodus Saksamaal: meie kvaliteetsetele toodetele saavad loota kliendid enam kui 60 riigis üle maailma.

Doppelherz on alati esindanud kvaliteeti

Toodete kvaliteetsuse taga on pühendunud ja rikkaliku kogemustepagasiga töötajad, kes tagavad toodete esialgsel väljatöötamisel ning koostisosade valimisel parima kvaliteedi. Kõik Doppelherzi tooted sisaldavad valitud koostisosade kvaliteetset kombinatsiooni ja on heaks kiidetud ravimiametis või Euroopa Toiduohutusametis. Enne toodete turule laskmist peavad need läbima meie kvaliteedikontrollisüsteemi – midagi ei jäeta juhuse hooleks. Kõiki tooteid kontrollitakse vastutustundlikult rangete tingimuste kohaselt, enne kui need müüki lubatakse.