Menü
Kontaktandmed Soovinimekiri Otsing
Kvaliteet

Järgime Queisseri toodete valmistamisel kõrgeimaid kvaliteedistandardeid. Lubatud kvaliteet on ühelt poolt teeviit, mida enda töös jälgime, ja teisalt meie klientidele antud garantii, et Queisseri toodetel on alati tervisele kasulik mõju. Kõik tootearendust puudutavad protsessid läbivad rangeima hügieeni- ja kvaliteedikontrolli. See algab toorainete valimisest, kehtib igas tootmise etapis ja lõpeb toote valmimisega.

Queisser Pharmal on rohkelt erinevaid sertifikaate

Meie ettevõte on sertifitseeritud vastavalt hea tootmistava (GMP) suunistele. Seetõttu vastame farmaatsiatoodete valmistamise protsesside osas Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) standarditele. GMP on Queisser Pharma kvaliteedi tagamise süsteemi osa. Selle abil tagame, et meie tooted valmistatakse reprodutseeritavalt ja vastavalt asjaomastele kvaliteedistandarditele. Nii tagame ka, et kõik meie tootevalikusse kuuluvad tooted on ettenähtud tervisele kasuks tuleval viisil kasutamiseks sobivad.

Kasutatud toorainete kvaliteeti kontrollitakse terve tootmisprotsessi alguses. Seepärast oleme kõigi toimeainete tarnijatele kehtestanud rangeimad kvaliteedinõuded. Meie Queisser Pharma tarnijad on vastavate sertifikaatidega ja neid kontrollitakse regulaarselt.

Looduslikud toimeained

Meie tervisetooted sisaldavad rohkelt looduslikke toimeaineid. Looduslike toimeainete kvaliteet ja hoolikas töötlemine on farmaatsiatoodete ja toidulisandite valmistamise protsessis äärmiselt olulised. Nendel on ju inimese organismile avalduva positiivse mõju tagamisel tähtis roll.

Veel tänapäevalgi pärinevad mõned taimeekstraktid, mida kasutame, vabast looduses kasvavatelt taimedelt korjatust. Näiteks viirpuu marju korjatakse endiselt käsitsi Ida-Euroopa metsadest.

Kõrged kvaliteedinõuded kehtivad ka palderjani, humala ja teiste ravimtaimede kasutamisele. Need nõuded hõlmavad mulla kvaliteedi täpset kontrolli, mille käigus mõõdetakse mulla saasteainete ja raskmetallide sisaldust. Pestitsiidide kasutamine on loomulikult rangelt keelatud. Teine kontroll on seotud saagi koristamise ajaga. Ženšenni juuri tuleb näiteks enne saagikoristust 5 aastat kasvatada. Juurte enneaegse kogumise korral sisaldab juureekstrakt palju vähem toimeainet.

Kvaliteedinõuded

Iga Queisser Pharmasse toimetatud partii vaadatakse meie enda Queisseri laboris Flensburgis tähelepanelikult üle ning tehakse kindlaks, et see on puhas ega sisalda saasteaineid. Enne tooraine Queisseri tehasesse saatmist tuleb kontrollida ka selle toimeainesisaldust.
Sama ranged kvaliteedinõuded kehtivad toonikute valmistamisel kasutatavatele koostisainetele. Villime igal aastal meie Queisseri tehases Flensburgis üle 4 miljoni pudeli Doppelherzi toonikut. Samuti pakime ja lähetame üle 500 miljoni kapsli ja tableti.

Toonikute valmistamisel rakendatavad kontrollikriteeriumid hõlmavad näiteks toimeaine ja etanooli sisalduse, vedeliku tiheduse, suhkrusisalduse ja aroomi kontrollimist. Kunstlikke lõhna- ja maitsetugevdajaid loomulikult ei lisata. See tähendab, et tooniku maitse võib koostisainete regionaalsete erinevuste ja erinevate kliimatingimuste tõttu taime kasvamise ajal veidi varieeruda. Tõestame seeläbi selgelt, et meie toonikud sõltuvad looduse tingimustest, mitte keemiast.

Kõigi toodete kvaliteet on muutumatu ja kehtestatud tootmise parameetrite ja põhjalike Queisseri poolt kasutatavaid valideeritud tootmisprotsesse puudutavate dokumentide abil tõestatav. Queisser Pharma – nagu kõik teised farmaatsiatoodete valmistajad – läbib regulaarselt ametiasutuste poolseid kontrolle, mille läbi tõestatakse, et toodang vastab Saksamaa ja ELi suunistele.