Menü
Kontaktandmed Soovinimekiri Otsing

Doppelherz Sport Direct

Toidulisand
Soovinimekiri
Gluteenivaba Gluteenivaba
Laktoosivaba Laktoosivaba
Doppelherz Sport Direct
  • Valitud mikrotoitaineid sportlastele ja kehaliselt aktiivsetele inimestele 
  • Kiireks ja koheseks tarbimiseks
  • Apelsinimaitsega graanulid sulavad suus sekunditega
Gluteenivaba Gluteenivaba
Laktoosivaba Laktoosivaba
Soovinimekiri

Mikrotoitaineid sportlastele ja kehaliselt aktiivsetele inimestele. Annustamisvorm sobib hästi pärast kehalist koormust keha kiireks varustamiseks oluliste toitainetega. Ideaalne kaasa võtmiseks ja tablettide neelamisraskuse korral.

Kehaliselt aktiivsetel inimestel võib suurema lihaskonna, energiavajaduse ja higistamise tõttu olla suurem mikrotoitainete vajadus. Magneesium ja kaltsium aitavad kaasa lihaste tööle ning hoida luid normaalsena. Vitamiinid B6, B12 aitavad kaasa närvisüsteemi ja immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, energiavahetusele ning vähendada väsimust ja kurnatust. Tsink toetab normaalset happe-aluse tasakaalu ja DNA-sünteesi. Raud aitab kaasa hapniku transpordile kehas ja vask toetab samas raua transporti.

Application & Composition
Koostisosad:
Komponendid per Mikrograanulid % NRV*
Vitamiin B1 (Tiamiin) 2,8 mg 225 %
Vitamiin B2 (Riboflaviin) 3,2 mg 229 %
Vitamiin B6 4 mg 286 %
Vitamiin B12 2 µg 80 %
Kaltsium 200 mg 25 %
Magneesium 300 mg 80 %
Raud 2,5 mg 17.9 %
Tsink 5 mg 50 %
Vask 0,3 mg 30 %
Mangaan 0,5 mg 25 %
Seleen 15 µg 27.3 %
Kroom 15 µg 37.5 %
Molübdeen 25 µg 50 %
Jood 50 µg 33 %

* päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV-Nutritional Reference Value)

Tarbimissoovitus:

1 pakike päevas. Valage graanulid otse keelele, laske aeglaselt sulada ja neelake alla. Rebige pakike noole suunas lahti.

Hoiatused:

Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Üleliigne tarbimine võib põhjustada kõhulahtisust. Ei sobi alla 12-aastastele lastele.

Hoida toatemperatuuril.

 

Netokogus: 40 g

Koostisosad:

Kaltsiumkarbonaat, magneesiumoksiid, mahuaine sorbitool, happesuse regulaator mononaatriumtsitraat, mahuaine mannitool, magneesiumtsitraat, happesuse regulaator sidrunhape, lõhna- ja maitseained, tsinktsitraat, rauddifosfaat, paksendaja naatriumkarboksümetüültselluloos, püridoksiinvesinikkloriid, tiamiinmononitraat, riboflaviin, paakumisvastane aine talk, tsüanokobalamiin, mangaansulfaat, magusained (naatriumsahhariin, naatriumtsüklamaat, atsesulfaam K), vaskkarbonaat, kroomkloriid, kaaliumjodiid, naatriummolübdaat, naatriumselenaat.