Menü
Kontaktandmed Soovinimekiri Otsing

Doppelherz Vital Tonicum

Toidulisand
Soovinimekiri
Gluteenivaba Gluteenivaba
Laktoosivaba Laktoosivaba
Doppelherz Vital Tonicum
  • Vitamiinide, magneesiumi, raua ja taimeekstraktide ainulaadne kombinatsioon
  • Hoolikalt valitud koostisosad varustavad südant, närvisüsteemi ja südame-veresoonkonda oluliste toitainetega
Gluteenivaba Gluteenivaba
Laktoosivaba Laktoosivaba
Soovinimekiri

Toonikum sisaldab vitamiinide, magneesiumi, raua ja taimeekstraktide kombinatsiooni ning viinamarjapulbris ja punase veini kontsentraadis olevaid antioksüdante.

Magneesium aitab kaasa normaalsele lihaste tööle ja elektrolüütide tasakaalule. Aitab vähendada väsimust ja kurnatust. B6-vitamiin aitab kaasa normaalsele energiavahetusele ja närvisüsteemi talitlusele. B12-vitamiin osaleb rakujagunemise protsessis, aitab kaasa vere punaliblede normaalsele moodustumisele ja immuunsüsteemi talitlusele. B2-vitamiin aitab hoida rauaainevahetust normaalsena, kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest ja vähendada väsimust ja kurnatust. B3-vitamiin (niatsiin) aitab kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele. Raud aitab kaasa vere punaliblede ja hemoglobiini normaalsele moodustumisele ja hapniku transpordile kehas. C-vitamiin aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele veresoonte, luude, kõhrkoe, igemete, naha ja hammaste normaalseks talitluseks.

Application & Composition
Koostisosad:
Komponendid per Milliliter % NRV*
Vitamiin C 90 mg 113 %
Niatsiin 18 mg NE 113 %
Vitamiin B12 3 µg 120 %
Vitamiin B6 3 mg 214 %
Vitamiin B2 (Riboflaviin) 3 mg 214 %
Magneesium 100 mg 27 %
Raud 10 mg 71 %
viinamarjapulber 30 mg võrdluskoguste andmed puuduvad
punase veini kontsentraat 600 mg võrdluskoguste andmed puuduvad
rosmariini ekstrakt (Rosmarinus officinalis L) 30 mg võrdluskoguste andmed puuduvad
melissi ekstrakt (Melissa officinals L.) 45 mg võrdluskoguste andmed puuduvad

* päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV-Nutritional Reference Value)

Tarbimissoovitus:

Võtke 20 ml enne sööki kolm korda päevas.

Hoiatused:

Hoida lastele kättesaamatus kohas! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Üleliigne tarbimine võib põhjustada kõhulahtisust. Ei sobi kasutamiseks lastel. Sorbitooli sisalduse tõttu ei tohi toodet manustada glükoosi talumatuse korral. 
Avamata pudel hoida temperatuuril kuni 25 °C. Peale avamist säilitada külmkapis.

Netokogus: 500 ml

Koostisosad:

Vesi, sorbitooli 70 % lahus, magneesiumtsitraat, punase veini kontsentraat (30:1)-(1%); säilitusaine kaaliumsorbaat (E 202), mandariini lõhna- ja maitseaine, L-askorbiinhape (vitamiin C), raud(III)ammooniumtsitraat, viinamarjapulber (500:1)-(0,1%), rosmariini kuivekstrakt Rosmarinus officinalis L. (0,1%), melissi kuivekstrakt Melissa officinals L. (0,1%), nikotiinamiid (vitamiin B3), vanilliin, magusaine: atsesulfaam-K (E 950), naatriumriboflaviin-5-fosfaat (vitamiin B2), püridoksiinhüdrokloriid (vitamiin B6), tsüanokobalamiin (vitamiin B12), magusaine naatriumsahhariin (E 954).