Menü
Kontaktandmed Soovinimekiri Otsing
Tooted
KIIRE OTSING
 • omadused
 • koostisosad
 • doseerimisvormid
Filtre
omadused
koostisosad
doseerimisvormid
vitamiinid mineraalained
Ilu
Doppelherz Kollagen 3000 Liquid
Doppelherz Doppelherz Kollagen 3000 Liquid
 • Loomulikult kauni naha seespidiseks toetuseks
 • Meeldiva eksootiliste puuviljade maitsega
 • Kiire ja mugav annustamine
Doppelherz system Kollagen Beauty
Doppelherz system Doppelherz system Kollagen Beauty
 • Sisaldab kollageeni peptiide, vitamiine, mineraalaineid ja assai marjade ekstrakti
 • Meeldiva litši ja meloni maitsega
 • Loomulikult kauni naha seespidiseks toetuseks
Ilu

Nahk, juuksed, küüned – ilu saab alguse seestpoolt

Tõeline ilu algab seestpoolt! Elujõulised paksud juuksed, terve nahk ja tugevad küüned on märgid vitaalsusest ja loomulikust ilust. Siin mängib olulist rolli ka kehas endas peituv elutähtsate ainete toekas varu, tänu millele naha-, juukse- ja küünerakud pidevalt uuenevad ja kasvavad ning saavutavad oma talitluses igapäevaselt parimaid tulemusi.

Näiteks juuksed on võimelised kasvama ühes kuus 1 cm. Kui seda laiendada inimese kõigile juuksekarvadele, tähendaks see, et ühtekokku võivad juuksed kasvada 30 meetrit päevas!

Selle ülesande sooritamine vajab loomulikult piisavat toitainete- ja bioaktiivsete ühendite varu, mis peab sisalduma meie toidus. Seega saame tervisliku toitumise abil toetada ilu, mis saab alguse seestpoolt.

Hüaluroonhape – terve nahk vajab niisutust

Läbipaistev geelilaadne hüaluroonhape on meie naha loomulik koostisosa.

Seda endogeenset ainet toodetakse nahaaluse sidekoe rakkudes. Keemilise koostise tõttu on hüaluroonhape võimeline siduma kehas suurt kogust vett.

Toome selle väite ilmestamiseks muljetavaldava näite. Kuni 98% klaaskehast koosneb veest, mida seob üksnes 2% hüaluroonhapet!

Hüaluroonhape võib meie nahas teostada üksikute naharakkude vahelist ruumi täitvat ülesannet. Sel viisil on võimalik siduda suurt hulka vett – see on niiskus meie nahale, mis on vajalik terve ja pringi välimuse saavutamiseks.

Hüaluroonhappe sisaldus väheneb vananedes! Kahjuks aastate möödudes hüaluroonhappe hulk meie kehas väheneb. Selle endogeenne tootmine muutub ligikaudu alates 25 aasta vanusest vähem aktiivseks. Meie nahk kaotab aga olulist niiskust, mida vajame terve ja tugeva välimuse alalhoidmiseks.

Naha ülesanded:

 • Kaitse füüsiliste mõjutuste eest
 • Happelise naha pinna abil saavutatav immuunkaitse
 • Puutetundlikke rakkudega meeleelund
 • Korrapärase higistamise abil saavutatav nn õhukonditsioneeri roll
 • Enesekaitse UV-kiirguse eest

Biotiin – H-vitamiin juustele ja nahale

B-vitamiin biotiin täidab inimkehas mitmeid ülesandeid. Muu hulgas on see vajalik rasvade, süsivesikute ja valkude normaalse ainevahetuse tagamiseks.

Kuid biotiin on peamiselt tuntud siiski oma olulise rolli poolest, mida ta kannab seoses naha ja juuste tervetena hoidmisega.

Oma positiivse mõju tõttu juustele ja nahale kutsutakse seda ka H-vitamiiniks. Rakud vajavad biotiini teatud liiki valgu keratiini tootmiseks. Selle aine olulisust ei saa alahinnata, kuna keratiin on meie juuste peamine koostisosa. Keratiini vajatakse nahastruktuuride ülesehitamiseks ja seetõttu tuntakse seda ka struktuurse valguna. Seega võib biotiini õigustatult pidada „iluvitamiiniks“!

Paljud toiduained sisaldavad biotiini, kuid sageli vaid väikestes kogustes. Veelgi enam, vitamiin on äärmiselt kuumatundlik ja hävineb kuumtöötlemisel kergesti. Biotiini leidub rupskites, nagu maks ja neerud, ning munakollases, kalas, sojatoodetes ja pähklites.

Vask – lisab teie juustele värvi!

Sissejuhatuseks võib märkida, et enamik inimesi seostab vaske üksnes metalliga. Kuid tõesti –vask on ka üks mikroelementidest, mida meie keha vajab paljude ainevahetusprotsesside toimimiseks.

Muu hulgas vajavad seda ka juukserakud pigment melaniini moodustamiseks.

Ning melaniini hulgast organismis tuleneb juuste loomulik värv. Seega aitab vask kaasa meie tavapärase juuksevärvi säilitamisele ning lisaks täidab olulisi ülesandeid keha normaalse sidekoe püsimisel.

Ka siin kehtib sama põhimõte: pakkuge oma kehale toidu kaudu piisavas koguses vaske, kuna inimkeha ei saa seda ise toota. Rikkalikult vaske leidub pähklites, avokaados, täisteratoodetes ja kuivatatud puuviljades.