Menü
Kontaktandmed Soovinimekiri Otsing
Ettevõte Queisser Pharma

Ettevõte Queisser Pharma

Oleme vastutustundlikud

Queisser Pharma on tervisliku elu ja igakülgselt heaolule pühendumise sünonüüm. Meie töö keskne eesmärk on hea tervise edendamine ja säilitamine.

Seepärast ei ole me valmis tegema midagi, mis võiks inimeste tervise või keskkonna ohtu seada.

Kõik meie tooted – nii ravimid, toidulisandid, toiduained kui kosmeetikatooted – on esmaklassilised ja kvaliteetsed.

Rakendame seda fundamentaalset filosoofiat kõiges, mida teeme.

Kõik meie töötajad vastutavad täielikult enda valmistatud toodete kvaliteedi eest.

Meie kliendid usuvad meie toodetesse. Seda sellepärast, et meie tooted on välja töötatud vastavalt nende vajadustele ja vastavalt järjepidevalt kõrgetele kvaliteedistandarditele. Meie kliendid on harjunud meilt kvaliteetseid tooteid ootama ja meie missioon on iga päeva nendele ootustele vastata.

Meie filosoofia

Süda on meie kuues meel. See tajub elu tähtsaid hetki intensiivsemalt kui teised meeled.
 
Need, kes lasevad elukeerisel end kaasa haarata, kaotavad silmist paljud kaunid hetked, mida elu meile iga päev pakub. Need hetked on väikesed imed, mida näevad vaid need, kes vaatavad maailma läbi enda südame. Neid märgates on aeg korraks seisatada ja enda südant kuulata. On aeg teha nii, nagu süda ütleb, ja keskenduda neile väikestele hetkedele, mil avaldub elu südamlikkus.

Nendel, kes soovivad maailma läbi enda südame vaadata, peaks muidugi olema terve südame-veresoonkond.

Kui palju aega kulutame päevas hügieenile ja kui palju mõtleme enda „hingeelule“? Meie keha, süda ja veresoonkond väärivad samuti tähelepanu ja hoolt.

Süda teeb palju tööd, see lööb päevas sada tuhat korda. Veri toimetab üle tuhande liitri hapniku läbi saja tuhande kilomeetri pikkuse veenide võrgu kõigisse keha piirkondadesse. Meie keha vajab sellega toime tulemiseks meilt rohkem abi. Doppelherz® soovib aidata sul enda keha toetada.

Doppelherz®’i tooted – mis on valmistatud looduslike koostisainete, vitamiinide, mineraalsete toitainete ja mikroelementide baasil – aitavad sinu südame-veresoonkonnal terveks jääda.

Nii saad nautida elu eesseisvaid südamlikke hetki ja vaadata maailma läbi enda südame.