Menü
Kontaktandmed Soovinimekiri Otsing
Traditsioonid

Ettevõtte enam kui 100 aasta pikkune ajalugu sai alguse kahest erilisest inimesest, kellel oli energiat tegutsemiseks ja värske rajaleidja hing. Jagame Queisser Pharmas veel tänapäevalgi nende soovi abistada ja inimeste tervist tugevdada ning ammutame sellest jõudu meie äritegevuseks.

Ettevõtte Queisser Pharma ajalugu

Nüüdseks on ettevõtte Queisser Pharma ajalugu juba rohkem kui saja aasta pikkune. Meie traditsioonid seisnevad kõikehõlmavates teadmistes.

Kõik sai alguse 1897. aastal väikeses Hamburgi linnas asuvas farmaatsiatehases. Alfred Queisser saabus Dresdeni piirkonnast Hamburgi, et tootjana rikkaks saada. Ta keskendus tervishoiu- ja hügieenitoodete, muuhulgas kreemide, vedelseepide ja hambapasta valmistamisele. Keeruliste olude kiuste õnnestus Alfred Queisseril oma ettevõtet järjest edasi arendada. Selle eest võlgnes ta tänu oma ärimehe ja teadlase annetele ning loomingulisusele reklaamieksperdina – kõik ühes mehes koos!

Tänase Queisser Pharma teise juure rajas Esseni keemik Josef Peter Hennes. Ta töötas 1919. aastal välja tänapäeval müüdava tooniku Doppelherz® Energy Tonic ravimtaimedest ja teistest looduslikest koostisainetest koosneva retsepti. Mehe asutatud ettevõte, mis kandis samuti Doppelherzi nime, hakkas toonikut valmistama ja edukalt turustama.

Viimaks need ettevõtted ühinesid ja moodustus „Queisser Pharma“. Alates 1970ndate lõpust on Queisser Pharma ühe pere omandis olevale valdusühingule „HGDF Familienholding Ltd. & Co. KG“, pika ajalooga Flensburgi linnas tegutsevale pereettevõttele, mille emaettevõte asutati Flensburgis juba 1738. aastal.

Queisser Pharma tänapäev

Meie peakontor asub alates 1987. aastast Flensburgi linnas, endise rummitehase ruumides. Teiste Queisseri kaubamärgiga toodete kõrval valmistatakse, villitakse ja pakitakse siin igal aastal umbes 1 miljon liitrit toonikut Doppelherz Energy Tonic.

Ettevõtet juhitakse kaasaegselt, ent ka traditsioone aus hoidvalt. Suurtele kogemustele ja ekspertteadmistele toetudes luuakse pidevalt kaasaegseid ja innovaatilisi tervisetooteid.

Nõudlus tervisetoodete järele on juba kümneid aastaid tõusuteel. Reguleerime ja laiendame pidevalt meie toodete populaarsuse järjekindla suurenemise tõttu ettevõtte tootmisvõimsust. Meie toodete valmistamiseks, pakkimiseks ja lähetamiseks kasutatakse moodsaid tootmisliine. Tooted viiakse Flensburgist igasse Saksamaa nurka ja ka kaugetesse välisriikidesse. Ettevõtte töötajate arv suureneb samuti pidevalt. Praegu anname Flensburgis tööd rohkem kui 250 inimesele, olles üks linna suurimatest tööandjatest. 

Queisser Pharma tulevik

Tervisetoodete turg muutub pidevalt. Iga põlvkonnaga pikeneb ka inimeste oodatav eluiga ja suureneb teadlikkus sellest, et meie tervis on meie endi kätes. Tänapäeval on ka eakamad inimesed aktiivsed ja terved ning osalevad seltsielus. Huvi enda tervise säilitamise vastu suureneb.

Meie ajastule iseloomulikud kiired arengud esitavad meile kui kaasaegsele ettevõttele korduvalt väljakutseid – ja me astume muutustega seotud väljakutsetele teadlikult vastu. Nendeks on suured muutused turul, mis on muuhulgas tingitud kogu maailma riikide elanikkonna struktuuri demograafilisest arengust.